Dinamo Moskva s vysokou výhrou, Miklík skóroval

Barys prehral s Novokuzneckom po nájazdoch, Laco nedochytal.
Zdroj: tasr

Ani gól slovenského hokejistu Michela Miklíka nepomohol Amuru Chabarovsk k prelomeniu negatívnej série v nedeľňajšom dueli KHL na ľade Avangardu Omsk. Hostia prehrali 1:4 a z víťazstva sa netešili už vo ôsmom dueli v rade. Naposledy zdolali 18. septembra doma práve Avangard v pomere 2:1.

V ďalšom stretnutí prehral Barys Astana s Metallurgom Novokuzneck 4:5 po samostatných nájazdoch, ten rozhodujúci premenil Alexander Komaristij. Slovenský brankár Ján Laco zápas nedochytal, za stavu 2:2 ho v 27. minúte vystriedal Alexej Ivanov.

nedeľa - sumáre:

Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Góly: 12. Popov, 23. Sobotka, 26. Kalinin, 51. Paršin - 25. MIKLÍK

Barys Astana - Metallurg Novokuzneck 4:5 pp a sn (2:1, 0:1, 2:2 - 0:0, 0:1)

Góly: 16. Dawes, 20. Boyd, 43. Dawes, 51. Dallman - 6. Fairchild, 24. Rachúnek, 45. Skutar, 45. Stoa, roz. nájazd Komaristij . /J. LACO chytal za domácich do 27. minúty/

Salavat Julajev Ufa - Sibir Novosibirsk 2:3 (0:0, 2:0, 0:3)

Góly: 37. Kaigorodov, 40. Višnevskij - 44. Kugryšev, 50. Ignatovič, 52. Koskiranta

Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 5:1 (2:1, 3:0, 0:0)

Góly: 8. Daugavins, 8. Karpov, 22. Cvetkov, 28. Pestuško, 31. Robinson - 11. Arzamascev

Lokomotiv Jaroslavľ - Torpedo Novgorod 3:4 pp a sn (1:1, 2:2, 0:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 12. Musatov, 31. Platt, 40. Averin - 17. Dvurečesnkij, 31. Dvurečenskij, 32. Malevič, roz. nájazd Immonen

Atlant Mytišči - Medveščak Záhreb 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Góly: 7. Engqvist, 12. Gilroy, 25. Potapov, 51. Černov, 59. Gluchov - 31. Thomas, 57. Glumac