Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Marián Hossa si na uvedenie do Siene slávy musí počkať

TORONTO - Hokejová sieň slávy v Toronte (HHOF) prijme nových členov až v roku 2021. Medzi inaugurovanými pre rok 2020 mal byť aj Slovák Marián Hossa, pre pandémiu koronavírusu však ceremoniál zrušili. Jeho pôvodný termín bol 16. novembra, nový dátum zatiaľ nie je známy.
MetaHeadline: Marián Hossa.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Predseda HHOF Lanny McDonald uviedol, že šestica nových členov si zaslúži rovnaké pocty ako ich predchodcovia. Preto organizátori nesiahli po náhradnom riešení bez sprievodných akcií a slávnostného ceremoniálu, ale odložili slávnostnú udalosť na rok 2021.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR hokej TEL 4. kolo Slovan metaTitle: SR hokej TEL 4. kolo Slovan Bratislava Detva BAXBratislava Detva BAX.Detva po karanténe vyhrala, drámu rozhodli Kanaďania

Marián Hossa bude po Petrovi Šťastnom a Stanovi Mikitovi tretí hokejista pochádzajúci zo Slovenska v HHOF. Okrem neho vstúpia do prestížnej spoločnosti aj bývalý útočník Jarome Iginla, obrancovia Kevin Lowe a Doug Wilson, kanadská brankárka Kim St-Pierreová a dlhoročný generálny manažér Detroitu Ken Holland.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články