Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nitra začala s tréningami, Stavjaňa už pripravuje zostavu na Slovan

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa po období v karanténe vrátili do tréningového procesu. Hráči, ktorí boli pozitívne testovaní na ochorenie COVID-19, nemali vážnejšie komplikácie.
Stavjaňa dlhodobo trénuje Nitru.
Zdroj: Ivan Harčár
Zdieľajte:

"Niektorí mali vyššie teploty, ale to je v hokejovom kolektíve na jeseň bežné. Sú to mladí hráči, poradili si s tým," povedal tréner Antonín Stavjaňa pre oficiálnu stránku HK Nitra.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Zvolen hokej TL 37. kolo Detva BBX.Liptovský Mikuláš angažoval bývalého útočníka Popradu, Zvolena, Michaloviec a Nových Zámkov

Jeho zverenci stihli odohrať štyri extraligové zápasy, po ktorých majú plný počet 12 bodov. Vo víťaznom ťažení chcú pokračovať aj po vynútenej pauze: "Je tam cítiť výpadok, ale to je to isté, ako keď vás na dva týždne vyradí nejaké zranenie alebo viróza. Nejaký deň potrvá, kým hráči získajú návyky, reflex či dobrú orientáciu v priestore."

Pozrite si aj

Martin Bača vs. Kevin Harvey.VIDEO Najpamätnejšie bitky: Martin Bača vs. Kevin Harvey

Nitrania by mali odohrať najbližší zápas v stredu 4. novembra proti Slovanu Bratislava v semifinále Tipsport Kaufland cupu. "Nasadiť chceme čo najviac mladých hráčov, je to pohár. Využijeme tento zápas na nasadenie mladej zostavy," dodal Stavjaňa.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články