Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

SZĽH sa stále nedohodol s rozhodcami, víkendové zápasy sú zrušené

BRATISLAVA - Vedenie Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) sa stále nedohodlo s rozhodcami na novej zmluve. Na štvrtkovom rokovaní im predostrelo ďalšiu ponuku, momentálne čaká na ich spätnú väzbu. SZĽH medzitým rozhodol o zrušení zápasov, ktoré sa mali hrať v sobotu a nedeľu.
MetaHeadline: Peter Kruľ, Miroslav Šatan, Ivan Pulkert, Peter Janovský mimoriadny brífing Slovenského zväzu ľadového hok
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Na včerajšom rokovaní predostrelo vedenie SZĽH rozhodcom ďalšiu ponuku na vzájomné fungovanie a podmienky spolupráce. Aktuálne čakáme na ich spätnú väzbu. Zápasy, ktoré mali prebehnúť tento víkend, museli byť zrušené. Veríme, že k dohode medzi oboma stranami príde čo najskôr," uviedol SZĽH vo svojom oficiálnom stanovisku.

Pozrite si aj

Ďatelinka Welsh Lamper Banska Bystrica.VIDEO Kanadská posila Banskej Bystrice so zmluvou v NHL sa pri debute okamžite uviedla v plnej kráse

Slovenskí rozhodcovia žiadajú zvýšenie odmien. Zväz im už poslal niekoľko ponúk, arbitri však všetky odmietli. Rozhodcovia trvajú na tom, aby navýšenie dostali ešte tento rok, čo zväz pre nedostatok peňazí odmieta.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články