Vysoká prehra Košíc v Žiline, Michalovce prvým postupujúcim do semifinále Kaufland Cup

BRATISLAVA - Účastník druhej najvyššej hokejovej súťaže Vlci Žilina zdolal vo štvrtkovom prípravnom zápase extraligový HC Košice 6:3.
Zdroj: 36643

Vlci Žilina - HC Košice 6:3 (4:1, 1:2, 1:0)

Góly: 5. Safaralejev, 7. Mikula, 16. Safaralejev, 17. Koyš, 39. Urban, 54. Markovič - 13. Jokeľ, 30. Milý, 35. Havel.

Žilina: Romančík (Mikoláš) – Malina, Pacalaj, Lenďák, Dubeň, Pišoja, D. Rehák, Turian, Surán – Mikula, Urban, Petráš – Safaraleev, Linet, Cíger – Koyš, Markovič, Jurčík – Pjaták, Jakubík, Macek – Korbáš.

iClinic Bratislava Capitals v piatok nebude hrať!

Košice: Eliaš R. (21. Sedláček)– Pavlin, Baránek, Slovák, Deyl, Mudrák, Rúžička, Kiss, Novota – Frič, Chovan M., Klhúfek – Belluš, Eliaš J., Jenyš – Milý, Džugan, Jokeľ – Havel, Havrila, Krasničan.

HC 05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce 4:6pp (1:1, 2:1, 1:3 - 0:1) - Michalovce vyhrali po predĺžení a celkovo na góly 6:7

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce postúpili do semifinále Tipsport Kaufland cupu. V odvetnom štvrťfinálovom stretnutí zvíťazili vo Zvolene nad Banskou Bystricou 6:4 po predĺžení. Zápas sa v riadnom hracom čase skončil víťazstvom Michaloviec 5:4 a keďže to v súčte gólov v dvojzápase znamenalo remízu 6:6, nasledovalo päťminútové predĺženie. V ňom rozhodol o víťazstve Dukly Peter Galamboš.

TKC: Detva v odvete proti Popradu už aj s poslednou letnou posilou

Góly: 10. Verbeek, 33. L. Lunter (Žiak, J. Brejčák), 39. Mistele (t.s.), 42. Fafrák (Vašaš, Tamáši) – 9. Korhonen (Galamboš, Ventelä), 27. Šoltés (Takáč), 44. Šoltés, 45. Mihalik (Hickmott, Regenda), 48. Bartánus (Southorn).

Niké v klube, Tipos a Tipsport v lige

Banská Bystrica: Gajan (Rabčan) – Ďatelinka (C), Welsh, Drew, Biro, Žiak, J. Brejčák, Petrinec, Zubák – Mistele, Winquist (A), Lamper – M. Sloboda, Tamáši, Kriška (A) – L. Lunter, Verbeek, Fafrák – Vybíral, O. Giertl, Vašaš.

Michalovce: T. Tomek (Škorvánek) – McCormack, Ventelä, Mihálik, Southorn, Bdžoch, Ťavoda, Zekucia – Hickmott, Lalancette, Regenda – Bartánus, Mlynarovič, Takáč – Šoltés, Galamboš, Korhonen – Mašlonka, Češík, Chalupa – T. Török.