KHL: Dvojbodový Čajkovský prispel k vysokej výhre, Hudáček prišiel do bránky neskoro

MOSKVA - Slovenský hokejista Michal Čajkovský prispel k nedeľu v KHL gólom a asistenciou k triumfu Dinama Moskva nad Spartakom Moskva 5:0. Brankár Július Hudáček nastúpil za Spartak v 33. minúte, po štvrtom góle Dinama vystriedal Nikitu Bespalova. Hokejisti Avtomobilistu Jekaterinburg zvíťazili nad Avangardom Omsk 4:3 po predĺžení a upevnili si post lídra Východnej konferencie.
Zdroj: 28400

Dinamo Moskva - Spartak Moskva 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Góly: 15. a 52. Brjukvin, 14. Jaškin (ČAJKOVSKÝ), 30. ČAJKOVSKÝ, 33. Lindberg

SKA Petrohrad - Torpedo Nižnij Novgorod 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Góly: 31. Tkačjov, 36. Marčenko – 17. Pereskokov

Ak Bars Kazaň - HK Soči 5:3 (1:0, 2:3, 2:0)

Góly: 18. a 22. Tichonov, 34. Galijev, 53. Rukavišnikov, 60. Azevedo – 34. Rubcov, 38. Galimov, 39. Strömwall

Slovákom sa v 2. kole českej Extraligy výrazne darilo: Dvaja zariadili výhru Sparty, piati strelili góly

Avtomobilist Jekaterinburg - Avangard Omsk 4:3 pp (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)

Góly: 33. Mamkin, 43. Genoway, 58. Bočarov, 63. Makejev – 22. a 48. Knight, 52. Jemelin

Traktor Čeľabinsk - Amur Chabarovsk 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Góly: 1. a 16. Byvaľcev, 34. Sedlák, 38. Kravcov, 54. Bailen