Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zbaví sa Boston Bruins dvoch útočníkov, aby neprišiel o Cháru a Kruga?

BOSTON - Klub zámorskej NHL Boston Bruins premýšľa, akým spôsobom si dokáže udržať slovenského veterána Zdena Cháru a amerického obrancu Torey Kruga. Dokonca sa spomína možnosť, že sa z klubu bude porúčať duo Jake DeBrusk a David Krejčí.
MetaTitle: Kanada Hokej NHL play off 2.kolo.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

„Budeme zvažovať spôsoby, ako vylepšiť náš klub od teraz až do otvorenia trhu s voľnými hráčmi a uvidíme, čo sa stane. V našom tíme sa chystáme urobiť nejaké zmeny. Mám veľmi dobrý pocit z celkovej organizácie a našej konkurencieschopnosti. Nerobil by som však svoju prácu, ak by som sa dennodenne nesnažil zlepšovať náš hokejový klub," vyhlásil generálny manažér klubu Don Sweeney.

Prečítajte si aj

Findura zavesil kariéru na klinec.VIDEO 35-ročný služobne najstarší hráč Spišskej Novej Vsi končí: Extraligové časy nikdy nezažil

Bostonu vlani unikol Stanley Cup, keď nezvládol sériu so St. Louis Blues a tento rok po reštarte nestačil na Tampu Bay Lightning aj s Erikom Černákom. V klube budú musieť riešiť pomerne závažnú otázku. Kontrakt totiž vypršal americkému obrancovi Torey Krugovi. 29-ročný zadák dávnejšie preferoval podpis horibilnejšieho kontraktu. V tomto smere sa údajne pripravuje zmena, čo potvrdil Sweeney. Boston je zároveň pripravený zbaviť sa dvojice útočníkov DeBrusk a David Krejčí, aby udržal v kádri Zdena Cháru a Kruga.

Prečítajte si aj

HK Spartak Dubnica HK Spartak Dubnica.Dubnica získala dve posily: Obrancu z Bratislavy Capitals a útočníka naposledy hrajúceho za Levice

„Môžu Bruins zvážiť výmenu Krejčiho, ktorý vstupuje do posledného roku svojho kontraktu, aby uvoľnili 7,25 miliónov dolárov jeho platu a získali mladšieho a výbušnejšieho hráča do stredu, po tom, čo všetci vyzerali unavene a pomaly proti Lightning?," zamyslel sa odborník Joe Haggerty z nbcsports.com.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: nhl.sk

Diskusia

Podobné články