Skalica zmenila rozhodnutie pred prvým prípravným stretnutím s Trnavou
Hokejisti Skalice už tento piatok doma privítajú Trnavu. Pred sezónou si tak zmerajú sily dva kluby v rámci derby. Od 1. septembra by mali vstúpiť do platnosti nové nariadenia ohľadom obsadenosti hľadísk.
Prečítajte si aj
VIDEO Považskú Bystricu posilnil šampión s Košicami a ŽilinouZáhoráci avizovali, že duel s Gladiátormi sa odohrá bez prítomnosti divákov. Klub svoje prvotné rozhodnutie prehodnotil a otvorí brány HANT arény pre verejnosť. Zároveň však apeluje na striktné dodržiavanie pokynov, ktoré uviedol na sociálnej sieti:
Prečítajte si aj
Michalovce majú v pláne osem zápasov, ďalšie pribudnú, ak neuspejú v Super CupeVedenie klubu HK iClinic Skalica sa rozhodlo, že prípravný zápas proti HK Gladiators Trnava sa uskutoční za účasti fanúšikov za dodržiavania prísnych nariadení. Cena na zápas budú symbolické 2 eurá na pokrytie zvýšených organizačných nákladov spojených s pandémiou.
Prečítajte si aj
VIDEO Po týždni na toho istého súpera, duel na neutrálnom štadióne nevyšielVšetci fanúšikovia sú povinní mať počas pohybu v interiéri štadióna prekryté horné dýchacie cesty, najlepšie rúškom. (Budú k dispozícii na pokladni)
Pri každom vstupe na zápas (aj po prestávkach) sú návštevníci povinní použiť dezinfekciu rúk, ktorá bude dostupná v dezinfikačných stojanoch s logom klubu.
Pri radách u vstupu, bufetu alebo na toaletu je potrebné dodržanie 2m odostupu.
Prečítajte si aj
VIDEO Boston Bruins si upísal nádejného českého brankáraSedenie je možné len v radách, ktoré nebudú označené páskou.
Maximálny počet ľudí na zimnom štadióne je 1000 (do čísla sa počíta aj realizačný tím).
Žiadame fanúšikov aby dodržiavali pokyny usporiadatelskej služby a covid koordinátora.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás už v piatok o 17:00 v HANT aréne.