Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Dvojica českých hokejistov novými tvárami HC Košice

KOŠICE - Do košického tímu pribudnú aj českí útočníci Pavel Jenyš a Jan Havel.
Jenyš posilou Košíc.
Jenyš posilou Košíc. Zdroj: hc-kometa.cz
Zdieľajte:

Novicmi budú aj českí útočníci Jenyš a Havel. Novú zmluvu podpísal aj slovinský obranca Žiga Pavlin. "S Žigom sme boli v kontakte od začiatku procesu skladania kádra pre túto sezónu. Vážime si, že sa nám podaril dohodnúť sa na ďalšej spolupráci. Do obrany sme tak získali ďalšieho kvalitného a predovšetkým skúseného obrancu, od ktorého budú môcť čerpať skúsenosti aj naši mladí obrancovia," uviedol na margo Slovinca Šťastný.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TL Košice tréning KEX.Try-out skončil: Košice si vybrali 10 hráčov, šiesti sú v pozícii náhradníkov

"Pavel Jenyš patrí do zlatej generácie brnenskej Komety z ročníka 1996, ktorého hráči vyhrávali mládežnícke tituly. Je hráč, ktorý má veľké hokejové srdce, výborné fyzické parametre a dokáže pritvrdiť. Vyskúšali sme si ho v try-oute a vo formácii s Martinom Pospíšilom a Martinom Bellušom vyzeral veľmi dobre.

Prečítajte si aj

Žilina na prvom tréningu.Žilina skúša hráča Dubnice aj Martina, zo zahraničia pribudol 22-ročný slovenský útočník, Rehák predĺžil

Havel je možno pre niekoho neznáme meno, no je hráč, ktorý na sebe veľmi pracuje. Prišiel pomôcť Košiciam, takmer vôbec neriešil podmienky a máme ho skoro zadarmo. Typologicky je podobný hráč ako Jakub Sukeľ," uviedol Šťastný.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články