Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Na hokejových zápasoch budú musieť fanúšikovia nosiť rúška, za porušenie hrozí tvrdý trest

BERN - Vedenie najvyššej švajčiarskej súťaže (NLA) odsúhlasilo podmienky pre fanúšikov na zápasoch od začiatku sezóny 2020/21.
MetaTitle: Švajčiarsko Hokej turnaj Spenglerov pohár Hameenlinna Riga.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Vypracovaný manuál má šestnásť strán a jeho hlavným bodom je to, že každý fanúšik musí mať počas celého priebehu podujatia na tvári rúško. Zároveň budú uzavreté sektory na státie a pre fanúšikov hostí. Zakázané budú choreografie.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Los Angeles Ottawa.VIDEO Jeden z najväčších švédskych talentov sa z NHL vracia do materského klubu

Prísne sa bude trestať nenosenie rúška a dokonca aj prípadné pľutie či kašlanie na ostatných divákov. Za to hrozí až dvojročný zákaz vstupu na štadióny vo Švajčiarsku. Ak na tribúnu príde človek, ktorý vie, že mal pozitívny test na koronavírus, hrozí mu až trojročný zákaz.

Švajčiarska vláda bude v najbližších dňoch rokovať o tom, či bude zrušený limit maximálne 1000 ľudí na každom verejnom podujatí. Vedenie ligy sa bude snažiť presvedčiť najvyšších činovníkov v krajine, nakoľko kluby sa zhodli, že za takýchto okolností sezónu finančne neprežijú.

Prečítajte si aj

Dinamo Minsk TASR.VIDEO Washington Capitals uvoľnil svoju ofenzívnu nádej do KHL
Zdieľajte:
Zdroj informácií: swisshockeynews.ch

Diskusia

Podobné články