Torontu sa zranil Muzzin, veľkú šancu dostať sa do zostavy má Marinčin

TORONTO - Skvelý výkon podal aj brankár Toronta Frederik Andersen. Jeho tím vyrovnal stav série s Columbusom na 1:1 po triumfe 3:0.
Zdroj: 35975

Andersen si pripísal 20 úspešných zákrokov, jeho spoluhráč Auston Matthews zaznamenal gól a asistenciu. "Začali sme veľmi dobre a bolo dôležité, že sme v tom pokračovali aj v ďalších dvoch tretinách. Pri mojom góle urobil skvelú robotu Zach Hyman, ja som len musel nastaviť hokejku tak, aby išiel puk na bránku. Podarilo sa," povedal Matthews.

VIDEO Florida odvrátila prvý mečbal Islanders, rozhodol Boyle

Toronto však prišlo o obrancu Jakea Muzzina. Hlava obrancu "javorových listov" sa 112 sekúnd pred koncom duelu sa zrazila s kolenom Olivera Bjorkstranda. Po tejto kolízii sa nehralo viac ako desať minút, Muzzina napokon vyniesli na nosidlách.

"Nie je to pekný pohľad, keď vidíte niečo také. Všetci sa za neho modlíme," citoval portál torontosun.com útočníka Toronta Mitcha Marnera. Podľa portálu by mal v treťom zápase dostať šancu namiesto Muzzina slovenský obranca Martin Marinčin, ktorý zatiaľ v sérii neodohral ani minútu.