Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Testovali už 30 členov SR 20, pribudol druhý prípad nákazy

BRATISLAVA - Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) v utorok informoval, že má k dispozícii výsledky testov na nový koronavírus od 30 z 33 členov slovenskej reprezentácie do 20 rokov, pričom pozitívne sú už dva.
MetaTitle: SR Hokej MS20 príprava ZAX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

O jednom pozitívnom náleze informoval SZĽH už minulý štvrtok po tom, čo mal k dispozícii prvých štrnásť výsledkov, v utorok pribudol ďalší. "Slovenský zväz ľadového hokeja má k dispozícii výsledky testov na prítomnosť koronavírusu SARS-CoV-2 v tele 30 z 33 členov slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov. Zatiaľ 28 testov bolo negatívnych, dvaja členovia tímu mali pozitívny výsledok testu na koronavírus, traja ľudia z tímu ešte čakajú na výsledky, o ktorých budeme informovať. Stále platí, že celý tím zostáva v domácej karanténe," uvádza sa v utorňajšom stanovisku zväzu.

Prečítajte si aj

Lukáš Žiak zrejme ukončil kariéru.VIDEO Martin prišiel o talentovaného hokejistu: Liptovský mladík pravdepodobne ukončil kariéru

Reprezentácia do 20 rokov sa zúčastnila na prípravnom trojzápase proti českej juniorke v Brne (24. - 27. júla). Testy museli Slováci absolvovať po tom, ako u troch členov českej reprezentácie diagnostikovali koronavírus. Nemenovaná trojica mala pozitívne testy po príchode do svojich klubov. Slováci odohrali trojicu prípravných duelov s Českom v Sportcentre Lužánky v Brne v piatok, nedeľu a v pondelok. Zverenci Róberta Petrovického v nich prehrali postupne 2:6, 0:4 a 1:3.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články