Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nová posila Bratislavy Capitals mala pozitívny test na koronavírus

BRATISLAVA - Jeden zo zahraničných hokejistov tímu iClinic Bratislava Capitals mal pozitívny test na koronavírus.
Baca Danisovsky Capitals.
Zdroj: Štefan Mácsadi
Zdieľajte:

Klub o tom informoval v sobotu prostredníctvom tlačovej správy bez zverejnenia identity. Účastník rakúskej ligy ICE-HL začne prípravu na novú sezónu 5. augusta bez neho.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TL Pro Hokej kluby sezóna koniec BBX.Košice sú predbežne dohodnuté s viacerými hráčmi, hovorí Šťastný

"Pred prvým stretnutím v šatni sme dali pretestovať všetkých našich hráčov a celý realizačný tím, v snahe urobiť všetko pre to, aby sme predišli akýmkoľvek možným rizikám. Ukázalo sa, že hoci nejavil žiadne známky ochorenia, jeden z dvoch našich 'importov' má pozitívny test, takže až do vyliečenia zostáva vo svojej krajine v karanténe," uviedol viceprezident a generálny riaditeľ klubu Dušan Pašek.

Nakazený hráč doteraz nebol v kontakte so žiadnym iným hráčom Capitals, ani s niektorým členom realizačného tímu. K tímu sa pripojí po vyliečení a dvoch opakovaných negatívnych testoch na COVID-19.

Prečítajte si aj

Matej Tomek Trencin.VIDEO Matej Tomek spoznal svojho konkurenta v boji o post jednotky v SaiPe: Je ním mladý fínsky brankár
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články