Nominácia SR 20 na trojzápas v Česku
Hlavný tréner Róbert Petrovický spolu s asistentmi Viliamom Čachom a Martinom Štrbákom nominovali na ďalšie sezónne podujatie 29 hráčov. Najväčšie zastúpenie má Dukla Trenčín, ktorá dodala šiestich odchovancov – Chromiaka, Kňažka, Krajča, Latkóczyho, Petrovického a Stachu.
Prečítajte si aj
SZĽH informoval o podmienkach v slovenských súťažiach na sezónu 2020/21V širšom výbere sa tiež nachádza osem korčuliarov, ktorí sa predstavili na uplynulom juniorskom svetovom šampionáte v Českej republike - Jendek, Turan, Kňažko, Stacha, Mudrák, Mrázik, Hlavaj, Čajkovič. Najmladším vo výbere je ešte len 16-ročný Juraj Slafkovský, hráč juniorského tímu Tappary Tampere.
Prečítajte si aj
Trenčín podpísal zmluvu aj s dvojnásobným majstrom SlovenskaPo štvordňovom minikempe vo Zvolene, ktorý vyvrcholí 23. júla, vyberú tréneri 20 korčuliarov a troch brankárov, ktorí pocestujú do Brna. V Sportcentre Lužánky následne odohrajú naši reprezentanti tri prípravné stretnutia – v piatok 24. júla o 17.00, v nedeľu 26. júla rovnako o 17.00 a v pondelok 27. júla o 16.00 h.
Nominácia SR 20 na výcvikový tábor vo Zvolene a tri prípravné zápasy s ČR 20 (19. - 27. júla 2020)
Hráči podľa klubov | ||
Dominik SOJKA | HC '05 Banská Bystrica | |
Eugen RABČAN | HC´05 Banská Bystrica | |
Andrej GOLIAN | HC 07 Detva | |
Oliver TURAN | HC 07 Detva | |
Michal BEŇO | HC Slovan Bratislava | |
Dominik JENDEK | HC Slovan Bratislava | |
Peter MELCHER | MHA Martin | |
Adrián VALIGURA | HK ŠKP Poprad | |
Martin CHROMIAK | HK Dukla Trenčín | |
Samuel KRAJČ | HK Dukla Trenčín | |
Rayen PETROVICKÝ | HK Dukla Trenčín | |
Marko STACHA | HK Dukla Trenčín | |
Šimon LATKÓCZY | HK Dukla Trenčín | |
Samuel KŇAŽKO | HK Dukla Trenčín | |
Michael DRÁBEK | HC Bílí Tygři Liberec/HC Benátky nad Jizerou (ČR) | |
Oliver FATUL | HKM Zvolen | |
František GAJDOŠ | HKM Zvolen | |
Jakub KOLENIČ | HKM Zvolen | |
Matúš HLAVÁČ | HC Olomouc (ČR) | |
Dávid MUDRÁK | TPS Turku (Fín.) | |
Patrik KOZEL | Sport Vaasa (Fín.) | |
Juraj SLAFKOVSKÝ | TPS Turku (Fín.) | |
Simon JELLÚŠ | Lulea (Švéd.) | |
Matej KAŠLÍK | Malmö Redhawks (Švéd.) | |
Michal MRÁZIK | Linköping (Švéd.) | |
Artut TURANSKÝ | Youngstown Phantoms (USA) | |
Maxim ČAJKOVIČ | Val-d´Or Foreurs (Kan.) | |
Ján LAŠÁK | Muskegon Lumberjacks (USA) | |
Samuel HLAVAJ | Sherbrooke Phoenix (Kan.) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Filip BELÁNYI | HC '05 Banská Bystrica | |
Alex František KUPKA | HC Slovan Bratislava | |
Richard PETRÁŠ | HC Slovan Bratislava | |
Roman FAITH | HC Košice | |
Samuel NAGY | HC Košice | |
Adrián ZUBÁK | HK Levice | |
Sebastián DROPPA | MHK 32 Liptovský Mikuláš | |
Matúš Lukáš LAVIČKA | MHA Martin | |
Šimon NEMEC | HK Nitra | |
Richard HODOROVIČ | HK Poprad | |
Adam JEVOŠ | HK Poprad | |
Tomáš BOĽO | MŠK Púchov | |
Gabriel OLEJNÍK | HK Spišská Nová Ves | |
Matej ILENČÍK | HK Dukla Trenčín | |
Tobiáš MARGUŠ | HK Trnava | |
Šimon OPATOVSKÝ | HK Trnava | |
Samuel REHÁK | MsHKM Žilina | |
Dalibor ĎURIŠ | Mountfield HK (ČR) | |
Ján PETRISKA | BK Mladá Boleslav (ČR) | |
Juraj ELIAŠ | Red Bull Salzburg (Rak.) | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažér | Tomáš Pšenka | |
Tréner | Róbert Petrovický | |
Asistent trénera | Viliam Čacho | |
Asistent trénera | Martin Štrbák | |
Tréner brankárov | Rastislav Staňa | |
Kondičný tréner | Matej Thomka | |
Videotréner | Patrik Michnáč | |
Lekár | MUDr. Stanislav Beli | |
Masér | Miroslav Harvančík | |
Masér |
Maroš Solenský
|