Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V klube NHL evidujú nové prípady nakazením koronavírusom, vedenie i liga mlčia

NEW YORK - Najmenej traja hokejisti Montrealu Canadiens mali údajne pozitívne testy na koronavírus. V pondelok o tom informoval športový portál The Athletic, samotný klub ani vedenie NHL túto informáciu nekomentovali.
MetaHeadline: Brendan Gallagher Carey Price.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Vedenie ligy už dávnejšie oznámilo, že sa v súvislosti s koronavírusom bude riadiť princípom lekárskeho tajomstva. V Montreale pôsobí slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý je v prerušenej sezóne najproduktívnejším hráčom mužstva.

Prečítajte si aj

Tomas Urban Nove Zamky.Žilina získala robustného útočníka z Nových Zámkov

Sezónu NHL prerušili 12. marca pre pandémiu ochorenia COVID-19. Prípravné kempy klubov pred obnovením sezóny sa v rámci tretej fázy reštartu začnú v pondelok 13. júla. Hráči sa budú v tréningových centrách svojich tímov spoločne pripravovať až do 26. júla, keď sa premiestnia do tzv. hub cities. Na neutrálnych štadiónoch v Edmontone, respektíve Toronte absolvujú najprv niekoľko prípravných stretnutí a od 1. augusta v nich dohrajú pandémiou poznačený ročník, bez divákov a za prísnych hygienických opatrení.

Prečítajte si aj

Prezident HC Košice Július Lang.Už len 48 hodín: Ako dopadne budúcnosť Košíc?

Montreal bude hrať bez obrancu Karla Alznera, ktorý využil právo dohrávanú sezónu neabsolvovať. Útočník Max Domi si vzal týždeň na rozmyslenie.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články