Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Bývalý "Corgoň" pokračuje v tíme Lužických "líšok": Patrí medzi najlepších hráčov

BERLÍN - Kanadský útočník Kale Kerbashian bude aj v novej sezóne obliekať dres nemeckého druholigového klubu Lausitzer Füchse. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Kale Kerbashian Nitra.
Zdroj: Štefan Macsádi
Zdieľajte:

Kerbashian sa cez Nitru, ktorú posilnil pred sezónou 2018/19, dostal do Nemecka vo februári tohto roka, keď nepodával spoľahlivé výkony. Za Lausitzer odohral 8 zápasov so ziskom 10 bodov (2+8). Klub ho označil za jedného z najlepších útočníkov.

Prečítajte si aj

Kovář ostáva vo Veľkej Británii. Vymenil iba dres.Niekdajšia opora Mikuláša a Zvolena podpísala nový kontrakt v Anglicku

"Som veľmi rád, že Kale zostáva. Je to veľmi talentovaný hokejista a vyniká v korčuľovaní. Vďaka svojim schopnostiam môže podporovať útočnú hru nášho tímu. Taktiež má vynikajúcu povahu a patrí medzi víťazné typy hráčov," vyslovil sa tréner Foxes Corey Neilson.

Prečítajte si aj

Lavička hokejistov Humenného.Hokejový klub zo Zemplína dostal finančný príspevok od mesta: Staronová liga je na dosah

"Minulá sezóna sa mi veľmi páčila. Spoluhráči, tréneri, fanúšikovia všetci boli skvelí. Myslím si, že sme posilnili káder silnými chalanmi a máme potenciál byť špičkovým tímom. To je najdôležitejšia vec," povedal pre oficiálnu stránku Kale Kerbashian.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články