Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nové Zámky predstavili novú trénerskú dvojicu: Mužstvo povedie Martin Hrnčár

NOVÉ ZÁMKY - V sezóne 2020-21 povedie HK Mikron Nové Zámky v pozícii hlavného trénera Martin Hrnčár. Asistentom mu bude odchovanec klubu Marek Dubec.
V sezóne 2020-21 povedie HK Mikron Nové Zámky v pozícii hlavného trénera Martin Hrnčár. Asistentom mu bude Marek Dubec.
V sezóne 2020-21 povedie HK Mikron Nové Zámky v pozícii hlavného trénera Martin Hrnčár. Asistentom mu bude Marek Dubec. Zdroj: hcnovezamky.eu
Zdieľajte:

Vedenie klubu sa dohodlo na spolupráci s perspektívnym 46-ročným trénerom Martinom Hrnčárom, ktorý doteraz pôsobil prevažne pri mládeži. Do Nových Zámkov mieri zo Žiliny, kde uplynulé tri sezóny trénoval juniorov. Okrem úspešných klubových štácií pod Dubňom, v Trnave či Skalici, pôsobil rodák z Trnavy aj pri reprezentačných mužstvách Slovenska.

Prečítajte si aj

Matej Cunik hc05.Skúsený slovenský obranca s minulosťou v Banskej Bystrici, Sparte Praha či Žiline bude ďalej hrávať v Poľsku

Z pozície hlavného trénera viedol Hrnčár výber do 16 i 17 rokov, pri výbere do 20 rokov zase v sezóne 2016-17 asistoval Ernestovi Bokrošovi. Seniorskú skúsenosť má zo sezón 2007-09, počas ktorých mal na starosti videoanalýzu v MsHK Žilina a sezóny 2012-13, keď pôsobil ako hlavný tréner v prvoligovom HK Trnava.

Brankárov bude viesť aj naďalej František Kučera, ktorý v klube pôsobí od sezóny 2017-18.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hcnovezamky.eu

Diskusia

Podobné články