Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Niektoré tímy už zverejnili súpisky pre play-off NHL: Šancu nedostanú dvaja Slováci, jedného neberie Boston

TORONTO - Niektoré tímy NHL už zverejnili súpisky pre play-off, ktoré štartuje v Edmontone a Toronte už onedlho, konkrétne 1. augusta.
Chara Halak TASR.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Každé mužstvo môže na súpisku zapísať 31 hráčov vrátane brankárov. Poznáme už zloženie kádru Bostonu Bruins, kde samozrejme nechýbajú kapitán Zdeno Chára a ani brankár Jaroslav Halák, ale útočník Peter Cehlárik šancu nedostane. Zámorské médiá ho zaradili do skupiny hráčov z farmy, ktorí môžu doplniť zoznam.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada hokej NHL Wild Oilers.VIDEO Veľká ruská nádej do NHL ešte nezamieri, čaká ju medzikrok v KHL

Columbus Blue Jackets so sebou neberie Marka Daňa. Istotu však majú Andrej Sekera z Dallasu Stars a Erik Černák hrajúci za Tampu Bay Lightning. Čo sa týka ďalších Slovákov ako Richard Pánik, Tomáš Tatar, Martin Fehérváry či Martin Marinčin, tak ich kluby ešte zostavy nezverejnili.

Šancu stále majú tiež Adam Ružička (Calgary Flames) a Tomáš Jurčo (Edmonton Oilers). Prekvapivé, ale nie nemožné, by bolo zaradenie brankára Adama Húsku do zostavy New Yorku Rangers. Ani tieto mužstvá zatiaľ verejnosti neukázali 31-členné nominácie.

Prečítajte si aj

Hokejky hokej hokejka korcul puk.Bývalý český obranca Nitry ukončil hráčsku kariéru, posledných jedenásť rokov strávil na jednom mieste
Zdieľajte:
Zdroj informácií: slovaknhl.sk

Diskusia

Podobné články