Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nedokázal zachrániť Extraligu a v klube skončil: Bývalý brankár Nových Zámkov čaká na ponuky a maľuje izby

KLADNO - Český prvoligový klub HC Rytíři Kladno už do budúcna nepočíta s brankárom Lukášom Cikánekom.
Kladno už nepočíta s brankárom Cikánekom.
Kladno už nepočíta s brankárom Cikánekom. Zdroj: Josef Poláček
Zdieľajte:

V Kladne strávil takmer celú doterajšiu kariéru s pár výnimkami. Skúsený brankár a odchovanec klubu Lukáš Cikánek po rokoch vyzlieka domáci dres. Hoci mužstvo okolo Jaromíra Jágra opäť vypadlo do Chance ligy, 32-ročný muž v maske očakával novú šancu na návrat medzi elitu. Namiesto toho sa musí obzerať po novom tíme.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning.Vedenie súťaže a NHLPA sa predbežne dohodli na tretej, štvrtej fáze reštartu

"Pripravujem sa individuálne a vyčkávam," uviedol pre hokej.cz dlhoročný gólman rytierov. "Momentálne chodím na brigády a s otcom maľujeme izby. Robím to každý rok, pretože sa nedá v Kladne nejako závratne zarobiť. Baví ma to a nemám nič proti ručnej práci," pochvaľuje si Cikánek. Bývalého brankára Nových Zámkov, za ktoré chytal ešte v Erste Lige mrzí nepekný koniec zo strany materského tímu.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Bratislava Hokej TL 1.- 6. 3.-kolo Slovan Trenčín BAX.VIDEO Bratislava Capitals chce údajne získať dvoch obrancov Slovana

"Prosil som pána Čermáka, aby mi dal vedieť, či so mnou počíta, alebo nie. Povedal som mu, že nerád by som sa o tom dozvedel z novín či internetu. Bohužiaľ, presne toto sa stalo. O odchode z Kladna som sa dozvedel 3. mája z webu hokej.cz, čo ma veľmi mrzí," dodal Lukáš Cikánek.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokej.cz

Diskusia

Podobné články