Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V NHL sa začalo hlasovanie o formáte pozastavenej sezóny

NEW YORK - Exekutíva Hráčskej asociácie NHL hlasuje o formáte súťaže v prípade pokračovania zámorskej hokejovej sezóny. Návrh hovorí o play off s 24 účastníkmi, pričom všetky zápasy by sa hrali bez divákov.
MetaTitle: Kanada USA hokej NHL Flyers Blues.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Prvé štyri tímy vo Východnej i Západnej konferencii na základe percentuálneho bodového zisku by postúpili priamo do 2. kola vyraďovačky. V 1. kole play off by štartovali tímy z 5.-12. miest, série by sa hrali na tri víťazné zápasy. Od 2. kola by sa hralo klasicky na štyri víťazné duely.

Pozrite si aj

Brad Marchand v páde.VIDEO Stalo sa: Nechutný a nenávidený spoluhráč Slovákov úradoval

O hlasovaní informoval agentúru AP anonymný zdroj z prostredia NHLPA, výsledky by mohli byť známe v piatok v noci. Okrem formátu zvyšku sezóny rokujú aj o ďalších otázkach vrátane bezpečnostných protokolov.

Prečítajte si aj

Puk rukavica hokejka sampionat.Nováčik prvej ligy už nepočíta s desiatimi hráčmi, medzi nimi sú aj rodák z Popradu a bývalý obranca Košíc

"Zatiaľ nič nie je isté a veci sa veľmi rýchlo menia a musíme zvážiť viacero možností. V prvom rade chceme zabezpečiť bezpečie všetkých hráčov," uviedol útočník Philadelphie a člen komisie zodpovednej za reštart ligy James van Riemsdyk.

ANKETA: Dokončí sa sezóna 2019/20

  • Áno, mali by to dohrať bez divákov.

    100%

  • Nie, nech to ukončia ako ostatné ligy.

    0%

  • V ročníkoch 2004/05 sa nehralo vôbec a nikomu to nevadilo.

    0%

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články