Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Štyri veľké mená by mali byť jadrom mužstva Bratislavy v nadnárodnej lige

BRATISLAVA - iClinic Bratislava Capitals od minulého piatka vie, že prechádza do nadnárodnej súťaže, ktorou bude po novom Bet-at-home liga.
Slovak Bratislava Capitals.
Zdroj: Matej Kubove
Zdieľajte:

Cieľ Bratislavy sa naplnil. Klub z hlavného mesta Slovenska po famóznej, ale neskončenej spanilej jazde v druhej najvyššej súťaži, okúsi oveľa kvalitnejšiu ligu za hranicami. Bet-at-home ligu (donedávna EBEL) hrávajú kluby z Rakúska, Talianska, Maďarska a Česka.

Prečítajte si aj

Bailey v krátkom čase putuje do tretieho klubu.Nepresvedčil v Slovane, nedarí sa mu ani v iných kluboch: Americký útočník je voľným hráčom

Capitals teraz musí dať dokopy káder, ktorý bude konkurencieschopný i nájsť nového šéfa lavičky po Petrovi Oremusovi. Ten už podpísal zmluvu so Zvolenom. "Tí hráči, ktorí mali kontrakt na jeden rok, skončili. Druhá skupina, ktorá podpísala na dva roky, má zatiaľ pozastavené zmluvy," uviedol pre RTVS Viceprezident klubu Dušan Pašek ml.

Prečítajte si aj

Aj Čajkovský prispel k výhre nad Francúzskom.Platy Dynama Moskva: Kto má najviac a akú čiastku poberá slovenský reprezentačný obranca?

V minulej sezóne bolo v kabíne Bratislavy veľa kvalitných hráčov, medzi ktorými nechýbali obranca Karol Sloboda či útočníci Marek Slovák, Tibor Varga a Dávid Buc. Sú to štyria veľmi skúsení hráči a práve oni by mali tvoriť jadro mužstva aj v novej súťaži.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články