Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Majster Slovenska s Nitrou a bývalý hráč Skalice po skvelej sezóne v Česku plánuje skúsiť zahraničie

CHOMUTOV - Český útočník Petr Stloukal prežil z osobného hľadiska vydarený ročník 2019/20.
Michal Handzus Petr Stloukal.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Odohral ho za druholigový Chomutov, za ktorý nastúpil na 54 zápasov a získal 51 kanadských bodov za 23 gólov a 28 asistencií. Jeho budúcnosť je zatiaľ otázna: "Naznačoval, že chce skúsiť zahraničie, ale ešte to nie je uzavreté," povedal tréner pirátov Miroslav Buchal.

Prečítajte si aj

Fereta sa svojej ligovej šance nedočkal doma, ale na druhom konci republiky.Nové Zámky predĺžili spoluprácu so štvrtým hráčom, ostáva mladý obranca

26-ročný útočník už počas kariéry niekoľkokrát legionárčil. Štyri roky strávil vo Fínsku, kde bol súčasťou juniorských tímov Tappary aj Pelicans, potom hral zväčša Mestis za Peliitat a HCK, no za HIFK šesťkrát naskočil do Liigy. Pôsobil aj v zámorských juniorských súťažiach NAHL a USHL.

Rodák z Brna predošlé tri sezóny odohral odohral za Karlovy Vary, predtým dva roky pôsobil na Slovensku. Najskôr jednu sezónu strávil v Skalici a ročník 2015/16 absolvoval ako hráč Nitry. S "Corgoňmi" dokráčal až k majstrovskému titulu. Prispel k nemu ziskom 36 bodov (18+18).

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Nitra hokej LM J-sk. Plzeň NRX.VIDEO Bývalý obranca Žiliny po šiestich rokoch skončil v poprednom českom klube
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokej.cz

Diskusia

Podobné články