Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

NHL: Stavebné práce na novej aréne pre koronavírus prerušili

NEW YORK - Práce na stavbe nového štadióna klubu hokejovej NHL New York Islanders v Belmont Parku prerušili pre pandémiu koronavírusu.
MetaTitle: USA Hokej NHL Islanders Capitals.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Guvernér New Yorku Andrew Cuomo nariadil pozastaviť všetky projekty, ktoré nie sú aktuálne nevyhnutné. Oblasť New Yorku je koronavírusom najviac zasiahnutou oblasťou v USA.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Július Hudáček Mikael Granlund.Veľmi smutná správa: Fínskej hviezde, ktorá zažiarila na slovenských MS, zomrela dcéra

Nová aréna hokejistov Islanders s kapacitou 17.113 miest by mala byť k dispozícii od začiatku sezóny 2021/2022, začali ju stavať v septembri. Momentálne hrajú "ostrovania" svoje domáce stretnutia v dvoch halách - v Nassau Coliseum a v Barclays Center, ktorý je domovom aj pre basketbalistov Brooklyn Nets v NBA. Informoval portál TSN.

V USA bolo v nedeľu večer SELČ evidovaných už celkovo 132.701 prípadov ochorenia COVID-19, po nákaze novým koronavírusom SARS-CoV-2 zomrelo 2353 ľudí.

Prečítajte si aj

Na snímke vpravo hráč HC Košice Petr Kafka, vľavo hráč HK Poprad Boris Česánek a uprostred brankár Popradu Nechvátal.VIDEO Najproduktívnejším hráčom druhej najvyššej českej ligy sa stal majster Slovenska, bývalá opora Bystrice a Košíc
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články