Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Správanie Košíc sklamalo

KOŠICE - Po Ladislavovi Nagyovi je Jiří Bicek ďalším skúseným hráčom a legendou košického hokeja, ktorá už nehráva.
Jiri Bicek Košice.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zatiaľ čo Nagy mal peknú rozlúčku na domácom ľade a v reprezentačnom drese, Bicek sa vytratil z košického klubu potichu. Posledný súťažný zápas odohral takmer pred tromi rokmi proti Banskej Bystrici. Nedohral ho, pretože sa zranil. S rodným klubom sa nerozišiel najlepšie.

Pozrite si aj

MetaHeadline: Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning.VIDEO Maroon vyprovokoval Cháru, pripojil sa aj Erik Černák, ale naložil druhému hráčovi

„Nebol som nahnevaný, skôr sklamaný. Pôsobil som azda dvadsať rokov v zahraničí, zahral som si v najlepších ligách sveta. Vonku sa k hráčom správajú ako k rodine. Košická skúsenosť ma sklamala v tom, že som sa zranil vo výkone práce. Zo zahraničia som bol zvyknutý na stopercetnú starostlivosť, na iný druh prístupu. Nebol som pripravený, že doma sa môže prihodiť opak. Stalo sa, poučil som sa. Prišla mi však ponuka zo zväzu, za ktorú som vďačný,“ uviedol pre hockeyslovakia.sk Jiří Bicek.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Bruins Panthers.Zápasy NHL bez divákov?

41-ročný rodák z metropoly východu bol prvým slovenským hokejistom, ktorý priniesol na Slovensko prestížny Stanley Cup. Bolo to v júli 2003. Na domácej scéne získal s HC Košice dva tituly (1996, 2014).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články