Nitra vyhrala v Poprade aj druhý zápas a vyrovnala sériu, Banská Bystrica v dráme získala mečbal

POPRAD - Hokejisti MMHK Nitra vyhrali v semifinále play-off Extraligy juniorov druhý zápas na ľade Popradu, čím vyrovnali stav série na 2:2.
Zdroj: 34428

K výhre mladých "Corgoňov" 5:2 prispel dvomi presnými zásahmi útočník Viktor Varga, pridal aj jednu asistenciu. Poprad tak prišiel o náskok, ktorý si vybojoval v Nitre. Piaty zápas je na programe v nedeľu (08.3.2020), šiesty duel sa hrá v utorok (10.3.2020) a prípadný siedmy vo štvrtok (12.03.2020).

Trenčín v Banskej Bystrici viedol 2:0 a dal aj tretí gól, ale ten nebol uznaný, takže domáci duel v tretej tretine do predĺženia. Nakoniec rozhodol až v nájazdoch Sebastian Hudec.

Do zostavy Trenčína sa vrátili dvaja dôležití obrancovia, Bystrica môže počítať s Ihnačákom, Popradu sa zranila opora

HK Poprad - MMHK Nitra 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

Góly: 14. Králik (Božoň, Mešár), 31. Poduruev (Králik, Mešár) - 9. V- Varga (Baran, Včelka), 18. Gorž (V. Varga, Baran), 28. D. Žiak (Švajlen, J. Štefanka), 37. V. Varga (Š. Nemec), 60. H. Kováč

HC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín 3:2sn

Góly: 49. Kobolka (Kraut), 57. J. Šimko (K. Jendroľ, Slameň), rozh. nájazd: S. Hudec - 7. Gaťár, 9. Gaťár (K. Kováčik, Urban)

Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk