Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Poprad prišiel o kapitána, sezónu dohrá v nižšej súťaži

POPRAD - Stálica popradského tímu z posledných rokov Štefan Fabian dohrá prebiehajúci ročník v Slovenskej hokejovej lige v tíme HK Spišská Nová Ves.
MetaHeadline: hokejista Popradu Štefan Fabian prvý tréning.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Pôvodné hosťovanie, ktoré malo plynúť do konca prestupového obdobia, sa nakoniec predĺžilo do konca aktuálnej sezóny. 39-ročný zadák bude obliekať dres Spišiakov v zostávajúcich dueloch a pomôže im v bojoch o najvyššiu súťaž. Po viacerých rozhovoroch a zvážení padla voľba na Spišskú Novú Ves. „Po odohraní pár zápasov prejavil klub o mňa eminentný záujem na pôsobení do konca sezóny. Rozprával som sa s popradským riaditeľom a trénerom a povedali sme si veci na rovinu. Rozhodol som sa, že prestúpim do Spišskej Novej vsi do konca ročníka,“ opísal svoje rozhodovanie Fabian.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Kanada hokej NHL Bruins Jets.VIDEO Chára dostal najvyššiu možnú pokutu za krosček do tváre súpera

Rozhodovanie bolo v réžii korčuliara s viac ako tisíckou duelov v najvyššej súťaži. „Debaty s vedením Popradu prebiehali na vysokej úrovni, vôbec ma neposúvali a bolo to len na mojom presvedčení. Po zvážení toho, že tím Popradu je v celku plný a túto sezónu by som už veľa zápasov neodohral, som sa rozhodol ísť do Spišskej Novej Vsi a byť vyťažený na maximum,“ vysvetlil.

Návrat tohto skúseného člena defenzívy do popradského klubu nevylučuje ani vedenie Kamzíkov. „Verím, že ho ešte uvidíme na popradskom klzisku, kde odohral 15 sezón. Nelúčime sa, pretože do budúcna rátame so vzájomnou spoluprácou,” vyslovil sa Ľudovít Jurinyi.

Prečítajte si aj

Hsonaso aso eqj jeorj weo roew p.VIDEO Skúsený americký brankár s minulosťou v NHL sa vydáva do Švédska na prvé európske angažmán
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články