window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

VIDEO Prvá zmena pred Kaufland Cupom: Legionára má nahradiť útočník z Tipsport ligy

POPRAD - Slovenská reprezentácia odohrá od 6. do 8. februára domáci turnaj Kaufland Cup 2020 v Poprade.
Zdroj: 33139
Zdieľajte:

Slovenskí reprezentanti sa prvýkrát stretnú v utorok. Nomináciu tréneri oznámili v závere januára, no na poslednú chvíľu nastala prvá zmena. Z hry vypadol útočník Marek Hrivík, ktorému to sype vo švédskom Leksande. „Mám zranenie v hornej časti tela. Našťastie to nie je nič vážne, už opäť trénujem s tímom na ľade, ale hrať ešte nemôžem," povedal pre cas.sk žilinský rodák.

Pozrite si aj

VIDEO Tragédia v Rusku si vyžiadala zničené dejisko MS a jeden ľudský život

„Do národného tímu som sa veľmi tešil, navyše sa turnaj hrá v domácom prostredí pred vlastnými fanúšikmi. Žiaľ, vedenie švédskeho klubu ma na túto akciu neuvoľní, chce aby som sa na sto percent doliečil. Klub čaká totiž v závere sezóny boj o udržanie sa medzi švédskou elitou a preto vedenie chce, aby mali k dispozícii čo najsilnejší tím a nechce riskovať zranenia,“ dodal 28-ročný hokejista. Jeho miesto by mal údajne zaujať útočník HC Košice Branislav Rapáč.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: cas.sk

Diskusia

Podobné články