Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vítkovice hlásia spokojnosť so skúseným Slovákom: Rodák z Považia v tíme strávi ďalšie tri sezóny

VÍTKOVICE - Český extraligový klub HC Ridera Vítkovice po získaní Mislava Rosandiča z Hradca Králové predĺžil spoluprácu so slovenským útočníkom.
Vítkovice porazili Třinec.
Zdroj: Jaroslav Legner
Zdieľajte:

Slovenský hokejista Rastislav Dej predĺžil zmluvu s HC Vítkovice. V českom extraligovom klube bude pôsobiť aj v nasledujúcich troch sezónach. Tridsaťjedenročný útočník prišiel do Vítkovíc v lete 2017. V sezóne 2019/2020 zatiaľ odohral 34 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 9 gólov a 6 asistencií. V najvyššej českej súťaži už nastupoval aj za Karlove Vary, České Budějovice a Hradec Králové.

Prečítajte si aj

Tipsport liga sa rozrastie o dvoch účastníkov.Druhá alebo tretia najvyššia súťaž? Niekdajší zástupca Tipsport ligy mieri späť na hokejovú mapu

"V Ostrave a Vítkoviciach sme s rodinou našli náš druhý domov a máme radosť, že tam môžeme pokračovať. Zároveň si uvedomujem, že je pred nami ešte veľa práce, ale verím, že sa nám túto sezónu podarí zachrániť a dosiahnuť čo najlepší výsledok," uviedol pre klubovú stránku Dej, ktorého tím je po 37 zápasoch na 12. mieste tabuľky so štvorbodovým náskokom na Litvínov a Pardubice.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články