Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Žiar vydražil vianočné dresy za neuveriteľnú sumu, Stümpelov bol vyčíslený na fantastické štvormiestne číslo

ŽIAR NAD HRONOM - Hokejová horúčka v Žiari nad Hronom pokračuje aj v novom roku a prekonáva akékoľvek očakávania vedenia HK MŠK či "nezávislých pozorovateľov".
Jozef stumpel ziar nad hronom.
Zdroj: Mário Bóna
Zdieľajte:

Nováčik 2. ligy, ktorý myslí na postup, sa rozhodol nastúpiť pred Štedrým dňom v špeciálnych vianočných dresoch, ktoré následne pustil do dražby. Tá sa ukončila v polovici januára a výsledok bol neuveriteľný. Síce to nie je totálny rekord dražieb dresov na Slovensku, ale konečná suma 5710 eur je oveľa vyššia ako očakávali v klube.

Prečítajte si aj

Nove Zamky jakubek.Nové Zámky otočili zápas v Budapešti a brali dôležité dva body, na ľade sa však poriadne iskrilo a vylučovalo

Najvyššiu čiastku poskytli samozrejme dresy majstrov sveta. Jozef Stümpel bol vydražený za fantastických 1300 eur a dres Mareka Urama za rovnú tisícku. Oba získal rovnaký majiteľ. Nasledovali Ivan Jakubík (320 eur), Jakub Tatar (225 eur), Martin Magdolen, Jozef Mihalík, Tomáš Bitala (všetci po 185 eur), Frederik Höger (180 eur), Andrej Paška (135 eur), Maroš Goga (125 eur), Patrik Janovský, Peter Ševela, Tomáš Nádašdi či Ľuboš Dobrý (všetci po 120 eur).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkmskziar.sk

Diskusia

Podobné články