Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Veľká šanca pre Marinčina: Torontu sa na dva mesiace zranil dôležitý obranca

TORONTO - Minimálne osem týždňov sa kanadský hokejový klub NHL Toronto Maple Leafs musí zaobísť bez kľúčového obrancu Morgana Reillyho. V súboji s Floridou Panthers (4:8) si zlomil nohu.
Slovenský cestovateľ zrejme vytvorí negatívny rekord NHL.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Reilly absolvoval na začiatku týždňa vyšetrenia a na kontrolu pôjde za osem týždňov. Klub ho zaradil na listinu zranených hráčov. Produktívny obranca nazbieral v tejto sezóne 27 bodov (3+24) v 46 zápasoch. "Je to súčasť našej práce, stáva sa to a nebudem z toho robiť drámu. Máme skvelý realizačný tím a lekárov, takže sa neobávam. Budem tvrdo pracovať na návrate," povedal Reilly podľa nhl.com.

Prečítajte si aj

CHL Liga majstrov CHL Liga majstrov.Hradec Králové to dokázal: Za pomoci slovenských hráčov postúpil cez švédsky veľkoklub do finále CHL!

Maple Leafs na jeho miesto povolali z farmy 19-ročného Švéda Rasmusa Sandina, ktorý sa predstavil aj na nedávnych MS do 20 rokov v Česku. Reilly rozšíril zoznam zranených hráčov Toronta, na ktorom sú obranca Jake Muzzin a útočníci Iľja Michejev a Trevor Moore. V prvom tíme "javorových listov" figuruje aj slovenský obranca Martin Marinčin.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články