Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Giroux sa zranil, Crosby už trénuje

Kapitán hokejistov Philadelphie Flyers Claude Giroux sa zranil na piatkovom tréningu a čaká ho minimálne dvojtýždňová pauza. Generálny manažér "letcov" Ron Hextall uviedol, že Giroux si poranil slabiny.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Generálny manažér "letcov" Ron Hextall uviedol, že Giroux si poranil slabiny. "Nechceli sme takto začať prípravný kemp, ale nič s tým už nenarobíme. Verím, že Claude sa onedlho k nám opäť pripojí," uviedol Hextall.

Giroux bol v uplynulej sezóne najproduktívnejším hráčom Philadelphie, keď v 82 zápasoch zaznamenal 86 kanadských bodov, a po prvý raz v kariére bol nominovaný medzi finalistov na zisk Hartovej trofeje pre najužitočnejšieho hráča základnej časti NHL.

Jej držiteľom sa napokon stal Sidney Crosby. Kapitán Pittsburghu Penguins sa v piatok prekvapujúco objavil na tréningu "tučniakov". Stalo sa tak iba 24 hodín potom, ako viaceré médiá priniesli informáciu, že Crosby vynechá celý prípravný kemp. Elitný center strávil na ľade v Consol Energy Center takmer 50 minút. "Veľmi ma potešila správa, že sa môžem zapojiť do tréningu. Zranenie nie je vážne, trochu som to prehnal v posilňovni," nechal sa počuť Crosby. V sezóne 2013/14 zaznamenal v 80 zápasoch 36 gólov a 68 asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články