VIDEO Skvelý výkon Černáka nestačil Tampe na body, Boston pokazil vyhratý zápas

NEW YORK - Slovenský obranca Erik Černák si v noci na piatok v zámorskej NHL pripísal na konto gól i asistenciu.
Zdroj: 32778

Hokejisti Tampy Bay Lightning však podľahli Minnesote Wild 4:5. Boston v bránke bez Jaroslava Haláka prehral s Chicagom 3:4 po predĺžení. Blackhawks v tretej tretine prišli o trojgólový náskok, vďaka gólu Jonathana Toewsa však napokon ukončili osemzápasovú víťaznú sériu Bruins. Kapitán Bostonu Zdeno Chára strávil na ľade vyše 17 minút. Dallas s Andrejom Sekerom zdolal Winnipeg 3:2 po predĺžení, slovenský bek zaznamenal mínusový bod. Montreal v zostave s Tomášom Tatarom prehral s Coloradom 2:3.

Faille druhýkrát úspešnejší ako Asselin, obaja sú na popredných priečkach v bodovaní

Boston - Chicago 3:4 pp, Carolina - San Jose 3:2 pp a sn, Columbus - New York Rangers 2:3, Montreal - Colorado 2:3, New York Islanders - Vegas 3:2 pp, Philadelphia - Arizona 1:3, Tampa Bay - Minnesota 4:5 /za domácich Černák 1+1/, Dallas - Winnipeg 3:2 pp, Calgary - Buffalo 4:3

Pridal: Matej Kubove