Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Juraj Valach vo veľkých problémoch: Ťažko chorý syn a Chomutov stále neplatí

CHOMUTOV - Slovenský obranca Juraj Valach dostáva od života ďalšiu ťažkú skúšku.
MetaTitle: SR Nitra Hokej Zraz Turnaj Slovakia Cup NRX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Niet mu čo závidieť. Rodák zo Zvolena sa pred tromi rokmi ponoril do sĺz, keď mu pri pôrode zomrela manželka. Stihla však priviesť na svet dvojčatá. Práve pri nich sa vyskytol problém. Jeden z nich, ktorým je Jerguš, trpí poškodením mozgu. Všetko mohlo byť ľahšie, ak by dostal Valach nevyplatené peniaze z českého Chomutova, kde vlani hrával.

Prečítajte si aj

Korcule hokejka puk ilustracia.VIDEO Dá sa pri tejto sume robiť hokej na úrovni?

"Je to smutné až zarážajúce. A tiež nepochopiteľné, že klub, ktorý nemá na dlhy, privedie hráča z Ameriky. To je ako keď napíšem e-mail na finančný úrad, že som bez peňazí, a potom si kúpim Cadillac. Každý si tu robí, čo chce, ako v banánovej republike," povedal Valach v rozhovore pre český portál blesk.cz.

Prečítajte si aj

Jakub Meliško na vlastnú žiadosť skončil v klube Gap.VIDEO Klub požiadal o uvoľnenie z rodinných dôvodov: Posilní mladý obranca domáci Žiar?

30-ročný obranca zmenil v lete pôsobisko a posilnil rakúsky Linz. Ten pôsobí v EBEL lige. "Liečenie je veľmi nákladné. Nebyť firiem a nadácií, ťažko by som to platil zo svojho," uviedol vo svojom statuse na sociálnej sieti.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: blesk.cz

Diskusia

Podobné články