Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Zemplínčania "vypli" reprezentantov, Turek: Nie sme schopní zopakovať výkon

MICHALOVCE - Prvá tretina v Michalovciach naznačovala, že Detvu zastihne rovnaký scenár, ako pred týždňom v Bratislave, kde inkasovala jedenásť gólov. Gólostroj Dukly sa však zastavil na čísle šesť.
Joesf Turek Detva.
Zdroj: HC 07 Detva - Mário Bóna
Zdieľajte:

Detva na Zemplíne absolútne nič neukázala. Nemohla sa spoľahnúť ani na svoj vražedný útok Šišovský - Zuzin - Sýkora. Michalovce dokázala túto formáciu eliminovať, ba dokonca ju až vypli. Brankár Roman Petrík robil, čo mohol, ale sám veľa toho nezmohol.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Toronto - Ottawa.VIDEO Marinčin opustil Toronto Maple Leafs

"Do prvého gólu súpera sme hrali vyrovnanú partiu. Potom to už bolo o jednom tíme. Nedokážem si to vysvetliť. Predviedli sme obrovský a podpriemerný výkon. Dukla nás prevýšila a zaslúžene bodovala," pozrel sa na stretnutie 27. kola triezvymi očami tréner medveďov Josef Turek. Klub spod Poľany nepatrí medzi hlavných favoritov Tipsport ligy, ale má najväčšie zastúpenie v seniorskej reprezentácii. A to nie je všetko. Hráčov z 15 tisícového mesta nájdeme aj v mládežníckych kategóriách.

Prečítajte si aj

Detva radost Detva radost.VIDEO Mladík z Detvy zamieril do Liptovského Mikuláša

"Minulý rok sme mali dvoch chalanov v národnom tíme, dnes sú traja. Netreba zabúdať aj na to, že v SR 20 je Golian, Čenka a Oliver Turan. Máme však v zostave štyroch - piatich juniorov, čo súperi nemajú. Výsledky nie sú ideálne, ale snažíme sa zapracovať do kádra mladých chlapcov. Našou slabinou je nestabilita výkonov. Silného porazíme a nie sme schopní to zopakovať pri ďalšom protivníkovi," dodal na koniec debaty kouč Detvy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články