VIDEO Černák si zastal Kučerova, Boston triumfoval bez Haláka

NEW YORK - Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili v noci na stredu v NHL na ľade New Jersey Devils 5:1. Základ triumfu položili v prvej tretine, keď sa v rozmedzí štrnástich sekúnd presadili Matt Grzelcyk a David Pastrňák, obaja strelili v zápase dva góly. Slovenský obranca Zdeno Chára odohral 22:29 minúty, brankár Jaroslav Halák bol iba na striedačke.
Zdroj: 31222

Štvrtýkrát za sebou sa tešil z dvoch bodov Dallas aj s Andrejom Sekerom. Stars doma zdolali Vancovuver hladko 6:1. Slovenský zadák absolvoval 19:23 minúty a pripísal si plusový bod. Tomáš Tatar pretrhol štvorzápasovú bodovú sériu, jeho Montreal Canadiens podľahol v Columbuse 2:5. Dvadsaťosemročný krídelník mal dva mínusové body.

VIDEO Mareka Hecla v Olomouci stihol rovnaký trest ako Réwaya

Obhajca Stanleyho pohára St. Louis zvíťazilo po troch prehrách, keď doma triumfoval nad Tampou Bay 3:1. V drese hostí odohral Erik Černák 17:35 minúty a v závere druhej tretiny inkasoval štvorminútový trest za hrubosť.

Buffalo - Minnesota 1:4

Columbus - Montreal 5:2

Florida - Philaelphia 5:2

New Jersey - Boston 1:5

Pittsburgh - New York Islanders 4:5pp

Detroit - Ottawa 3:4

Nashville - Winnipeg 1:2

St. Louis - Tampa Bay 3:1