Fantastický večer Tomáša Jurča, strelil dva góly

NEW YORK - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa veľkou mierou podieľal na víťazstve Bakersfieldu na ľade Colorada Eagles 3:2 v AHL. Dvadsaťšesťročný útočník strelil v noci na nedeľu dva góly, vrátane víťazného a stal sa prvou hviezdou duelu.
Zdroj: 28472

Najprv 40. minúte vyrovnal, v úvode tretej tretiny rozhodol víťazstve Condors. Jurčo po preradení na farmu z Edmontonu Oilers odohral v AHL tretí zápas, na konte má po dva góly a asistencie.

MetaTitle: SR Hokej KHL Bratislava Záhreb BAX.Bývalá opora Slovana v KHL má nový klub, skúsený kanadský brankár mieri do Švédska

Marko Daňo si pripísal asistenciu, jeho Cleveland však prehral na ľade Syracuse Crunch 2:4. Daňo prihral na druhý gól hostí. V tejto sezóne má na konte šesť bodov (0+6).