Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Liptáci prišli o skúseného obrancu, rieši sa budúcnosť mladého útočníka z Banskej Bystrice

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš hlásia po reprezentačnej prestávke zmeny.
Hrew rewe ruurhehi.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Do tímu pribudol obranca Marcel Dlugoš z Nových Zámkov. Naopak, nepokračuje skúsený bek Juraj Cebák: "Počas prestávky sme si sadli s trénermi a zhodnotili sme si určité veci. Niektoré sme dotiahli do konca, iné dohody sa stále riešia. Dve zmeny v kádri sú už aj na papieri. Do kádra prišiel mladý, perspektívny obranca Marcel Dlugoš. Naopak, v tíme končí po vzájomnej dohode oboch strán Juraj Cebák," hovorí tréner Anton Tomko.

Pozrite si aj

Eric Selleck Selleck Bratislava CApitals.VIDEO S Bratislavou Capitals trénovali známi Youtuberi, Selleck sa s nimi aj pobil

Úplne detailne nie je vyriešená budúcnosť každého z trojice hráčov HC ´05 iClinic Banská Bystrica: "Nateraz ostáva Lukáš Lunter. Mário Róth bude bohužiaľ pravdepodobne dlhšie pauzovať pre zranenie členka. Alex Tamáši sa od začiatku reprezentačnej prestávky presunul späť do Banskej Bystrice, kde trénuje a o jeho osude sa ešte nerozhodlo. Máme veľký záujem o to, aby pokračoval v našom drese. Uvidíme, ako to nakoniec v jeho prípade dopadne. Aktívne to riešime," doplnil Tomko pre klubový web.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: mhk32lm.sk

Diskusia

Podobné články