VIDEO Slováci nezabránili prehre Bostonu

NEW YORK - Slovenský hokejista Zdeno Chára si pripísal štvrtú asistenciu v tejto sezóne NHL. Prispel k zisku bodu pre Boston, ktorý prehral v domácom zápase s Philadelphiou 2:3 po samostatných nájazdoch. V bránke Bruins chytil 27 z 29 striel ďalší Slovák Jaroslav Halák.
Zdroj: 32555

Florida zvíťazila na ľade New Yorku Rangers po divokej prestrelke 6:5 takisto po samostatných nájazdoch. Rozhodujúci nájazd premenil Vincent Trocheck. Gólom a dvoma asistenciami sa na výhre Panthers podieľal Rus Jevgenij Dadonov, kapitán hostí Aleksander Barkov zaznamenal dva body (1+1).

VIDEO Mladý český reprezentant si to rozdal s najväčším provokatérom NHL: Súboj neustal

Winnipeg zdolal doma Dallas 3:2 po predĺžení. O víťazstve Jets rozhodol v 21. sekunde predĺženia Mark Scheifele. Do zostavy Stars sa po zranení vrátil slovenský obranca Andrej Sekera, odohral 21,5 minúty, vyslal dve strely a pripísal si plusový bod. Sekera nastúpil na svoj prvý zápas od 26. októbra, zranenie utrpel v dueli s Pittsburghom po náraze na mantinel.

New York Rangers - Florida 5:6sn

Winnipeg - Dallas 3:2pp

Vancouver - New Jersey 1:2

Detroit - Vegas 3:2

Boston - Philadelphia 2:3sn /CHÁRA (Boston) 0+1/

Chicago - Toronto 5:4

Anaheim - Edmonton 2:6