VIDEO Boston deklasoval Rangers, Pastrňák bodovo explodoval, Chára s dvoma bodmi

NEW YORK - Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára prispel gólom a asistenciou v noci na pondelok v zámorskej NHL k víťazstvu Bostonu na ľade New Yorku Rangers 7:4.
Zdroj: 31935

V bránke Bruins zlikvidoval Jaroslav Halák 25 striel domácich, tretí Slovák v zostave "medveďov" Peter Cehlárik odohral pri svojom tohtosezónnom debute vyše 12 minút a zaznamenal dva mínusové body. Hostí k triumfu potiahol hetrikom Patrice Bergeron a piatimi asistenciami sa prezentoval David Pastrňák.

VIDEO Hokejisti HK Poprad spoznali meno nového trénera

Edmonton doma prehral s Floridou 2:6, slovenský útočník Oilers Tomáš Jurčo odohral vyše 11 minút a zapísal si jeden mínusový bod.

Edmonton - Florida 2:6

Detroit - St. Louis 4:5pp

Chicago - Los Angeles 5:1

New York Islanders - Philadelphia 5:3

New York Rangers - Boston 4:7 (za hostí Z. CHÁRA 1+1, J. HALÁK zlikvidoval 25 striel)

Ottawa - San Jose 5:2

Vegas - Anaheim 5:2