VIDEO Uzdravený Tatar bol pri prehre Montrealu, Jurčo mimo zostavy

NEW YORK - Hokejisti Montrealu prehrali v zámorskej NHL so San Jose 2:4. Slovenský útočník domácich Tomáš Tatar si počas takmer 15-minútového pobytu na ľade pripísal jednu strelu a dva mínusové body. Evander Kane prispel k triumfu San Jose dvoma presilovkovými gólmi, Tomáš Hertl mal tri asistencie.
Zdroj: 32551

Ruský útočník Denis Gurjanov sa dvoma presnými zásahmi postaral o triumf Dallasu nad Anaheimom 2:1. Slovenský obranca Andrej Sekera odohral v drese víťazov 20:30 min, raz strelecky ohrozil brankára súpera a zblokoval štyri strely.

VIDEO Brankár Romančík sa na dva týždne vracia do Tipsport ligy

Jeho krajan Tomáš Jurčo sa tentoraz nezmestil do zostavy Edmontonu, ktorý si poradil s Washingtonom 4:3 po predĺžení. Domáci otočili duel z nepriaznivého skóre 1:3, Nemec Leon Draisaitl k tomu prispel dvoma gólmi a asistenciou. Tri body mal aj Connor McDavid (1+2). V tíme Capitals stále chýbal zranený Richard Pánik.