Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Zaujímavá výmena hráčov medzi Zvolenom a Popradom

ZVOLEN/POPRAD - Tipsportligové kluby HKM Zvolen a HK Poprad si vymenili útočníkov.
Handlovský Zvolen fotka.
Zdroj: HKM Zvolen
Zdieľajte:

Zo Zvolena sa pod Tatry sťahuje útočník Lukáš Handlovský. Odchovanec Banskej Bystrice strávil vo Zvolene necelý jeden a pol roka, odkiaľ prišiel zo Žiliny. Andreas Štrauch minulý ročník obliekal dres Nových Zámkov. Počas leta sa vrátil domov, ale nenaplnil očakávania vedenia klubu.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Toronto - Ottawa.VIDEO Slovenský reprezentant putuje z farmy späť do NHL

„Dohodli sme sa v rámci výmeny hráčov medzi klubmi HK Poprad a HKM Zvolen. Do Zvolena odchádza Andreas Štrauch, čo nás mrzí z pohľadu, že Andreas je náš odchovanec. V úvode ročníka sa mu nepodarilo napĺňať to, čo sme od neho očakávali, no verím, že svoj potenciál bude môcť ukázať práve vo Zvolene,“ uviedol na margo výmeny hokejistov riaditeľ popradského klubu Ľudovít Jurínyi.

Prečítajte si aj

Rasänen Rasanen Räsänen.VIDEO Z Banskej Bystrice odišiel ďalší legionár

Popradčanov na druhej strane teší príchod 33-ročného produktívneho útočníka. „Veľmi sa však tešíme z príchodu Lukáša Handlovského, ktorý je veľmi skúseným a produktívnym hráčom a verím, že nám pomôže oživiť náš potenciál smerom dopredu. Očakávame, že Lukáš bude prínosom, pretože minulý rok hrával v jednom útoku s Michaelom Vandasom a patrili medzi najnebezpečnejšie formácie v lige. Veríme teda, že nám tento príchod pomôže,“ dodal Jurínyi.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články