Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Jedno WC pre viacerých hráčov, či spanie na zemi, Jančušku teší, že svoje skúsenosti môže odovzdať inde

NOVÉ ZÁMKY - Dva dni uplynuli od odvolania trénerov Milana Jančušku a Jerguša Baču z pozície trénerov v klube HC Nové Zámky.
Tréner Zámkov mal po prehre na ľade nováčika jasno.
Zdroj: Peter Brendza
Zdieľajte:

„Prišli sme na vedenie klubu a tam nám oznámili, že sme pri mužstve skončili. Naše názory sa rozchádzali a je nám ľúto, ze nemôžme pokračovať a že sa naše trénerské ambície nenaplnili. Teda hrať o čo najlepšie umiestnenie v súťaži,“ povedal v rozhovore pre sport24.sk už bývalý hlavný kouč mužstva z južného Slovenska Milan Jančuška. Skúsený tréner následne v krátkosti zhodnotil svoje úvodné účinkovanie pri tíme.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Washington Capitals - Carolina Hurricanes.VIDEO Vyslyší Washington prosby fanúšikov? Volajú späť po slovenskom mladíkovi

„Nemáme sa za čo hanbiť, veď po prvej sezóne sme získali historicky najvyšší počet bodov po základnej časti (92) a vyhrali sme aj Vyšehradský pohár. Teším sa však na ďalšie trénerské výzvy a že svoje trénerské skúsenosti budeme môcť odovzdať inde,“ pokračoval čochvíľa 60-ročný rodák z Liptovského Mikuláša.

Prečítajte si aj

Kanada prehrala s USA MS juniori 20.VIDEO Tri roky bez gólu? Spoluhráč Tomáša Tatara vie o tom svoje a smeruje k smutnému rekordu

V kuloároch rezonovala informácia, že niektorí hráči nemali dôstojné podmienky na fungovanie. Mali sa objaviť problémy s ubytovaním i výstrojom. Dokonca mali spať na zemi a disponovať jedným WC. Údajne museli v minulej sezóne merať cestu na duel pod Dubeň prostredníctvom MHD.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport24.sk

Diskusia

Podobné články