Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Fehérváry hral v NHL dobre, ešte sa tam v tejto sezóne vráti: Pôsobenie na farme má tieto pozitívne stránky

HERSHEY - Slovenský obranca Martin Fehérváry odohral za Washington Capitals v NHL tri zápasy, v ktorých podal dobré výkony.
MetaHeadline: Washington Capitals - Carolina Hurricanes.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Počas stretnutí proti St. Louis Blues, NY Islanders a Caroline Hurricanes vyslal mladík štyri strely, pripísal si dve trestné minúty a v štatistike +/- ostal na nule, keďže získal jeden plusový a jeden mínusový bod. V priemere hral štrnásť a pol minúty na zápas. Jeho šanca však prišla kvôli tomu, že na tri zápasy bol suspendovaný Jevgenij Kuznecov a pre zranenie chýbal Michal Kempný.

Prečítajte si aj

Malkin a Crosby Pittsburgh.VIDEO Problémy pre Penguins, dve veľké opory budú mimo hru dlhší čas

V troch dueloch Fehérváry ukázal svoje výborné korčuľovanie, pokoj pri práci s pukom, rýchle rozohrávky a zvládol brániť jedných z najlepších hráčov ligy, ktorým bol v stretnutí proti NY Islanders Matthew Barzal. V tom dueli hral najlepšie a prezentoval sa aj parádnym hitom na túto ofenzívnu hviezdu.

"Fehérváry hral v tých troch zápasoch dobre. V určitom bode ho uvidíme opäť v prvom tíme," tvrdí odborník Tom Gulitti: "Odchod do Hershey nie je najhoršia vec pre jeho rozvoj. Bude tam hrávať cez 20 minút na zápas v prvých dvoch pároch."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: slovaknhl.sk

Diskusia

Podobné články