Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Brejčák prezradil, čo presne povedal Zigovi, ten jeho ospravedlnenie neprijal

BRATISLAVA - Obranca Ján Brejčák presne opísal, čo sa stalo medzi ním a Tomášom Zigom v zápase Slovana proti Banskej Bystrici.
Ján Brejčák jprf pjr ewip prewrew.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"So Zigom sme mali strkanice a slovné výmeny. Keď mi potom v závere praskli nervy, povedal som mu: ,Je*em tvoju mať!' Povedal som to ako nadávku, ktorá sa používa, ja som nevedel v tom okamihu, že mu zomrela mama. Dozvedel som sa to až v kabíne, pretože keď sa to stalo, hral som v zahraničí, bol som mimo, vôbec mi to v tej sekunde nedošlo, že to zoberie osobne. Preto som si vypýtal v kabíne číslo a hneď mu poslal sms-ku," vysvetlil pre sport24.sk Ján Brejčák.

Prečítajte si aj

Hokejisti HK Nitra pred bránou Budapešti.VIDEO Horúca novinka z Nitry: Zámorská posila už nechcela hrať v klube a odišla!

Tomáš Zigo však ospravedlnenie banskobystrického obrancu neprijal: "Žiaľ, neprijal moje ospravedlnenie a napísal mi, že so mnou skončil, že mám zabudnúť. Viac urobiť nemôžem. Mrzí ma to. Opakujem, neútočil som na jeho mamu, ospravedlnil som sa a postavil sa k tomu ako chlap," dodal Brejčák.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport24.sk

Diskusia

Podobné články