Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Brejčák počas zápasu slovne zaútočil na Ziga, mal narážky na jeho tragicky zosnulú mamu

BRATISLAVA - Nesmierne nešťastný a smutný incident sa udial v zápase medzi HC Slovan Bratislava a HC ´05 iClinic Banská Bystrica.
Ján Brejčák jprf pjr ewip prewrew.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Podľa niekoľkých zdrojov mal obranca hostí Ján Brejčák slovne napadnúť útočníka domácich Tomáša Ziga s poznámkami o jeho matke, ktorá tragicky zomrela začiatkom roka 2017. Takýto incident na hokejové a celkovo športové zápasy nepatrí.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HC Slovan Bratislava- HC'05 iClinic Banská Bystrica.V šlágri kola Slovan nestačil na Banskú Bystricu, rozhodol skvelý úvod baranov

"Viem, čo mu povdal, ale nebudem to komentovať. Jána mám rád, ale toto sa nerobí. Bolo to veľmi za čiarou," poznamenal po stretnutí hlavný tréner Slovana Bratislava Roman Stantien: "Neviem, čo sa tam stalo. Niečo som začul, ale zatiaľ som s Janom nehovoril. Nechcem nič komentovať, pokiaľ neviem presne, o čo tam išlo," nechal sa počuť kouč hostí Dan Ceman.

Krátko po zápase sa kvôli tomuto incidentu medzi novinármi v útrobách štadióna Ondreja Nepelu rozčuľoval aj kustód Slovana Samuel Petráš.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter.com

Diskusia

Podobné články