Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Či tu budem ja, alebo niekto iný, stále sa nájdu kritici, tvrdí kouč Popradu

MICHALOVCE - Poprad neprekročil svoj tieň ani na Zemplíne. Chvíľku vyhrával, ale ťahal za kratší koniec v nájazdovej lotérii. Popradská mizéria teda trvá naďalej. Pre hokejovysvet.sk hovoril hlavný tréner František Štolc, ktorý sa v minulých dňoch stal terčom fanúšikov.
Štolc povedie Poprad.
Zdroj: Ivan Harčár
Zdieľajte:

Kamzíci doslova explodovali cez týždeň doma proti Budapešti v tretej tretine. Dva body ale dokázali vydolovať v predĺžení. Z michalovského ľadu brali iba jeden, keďže v nájazdoch prekonal Trenčana len Patrik Svitana.

Prečítajte si aj

Bfb g fgfg dg fg fg d fg fgdf g d g dg g dg gfgfgfg.Fereta má našliapnuté k nováčikovi, ale ešte si musí počkať

"Sami ste videli, že sme sa snažili a prvú tretinu sme boli lepším tímom. Následne sme trochu poľavili a Michalovce to zúročili. Z veľkého tlaku v poslednej časti sme vyťažili iba vyrovnávajúci gól a dve žŕdky. Ideme však ďalej a veríme, že sa potom nezastavíme," povedal po ďalšej prehre, tentokrát 4:3 po nájazdoch v Michalovciach tréner hostí František Štolc. Popradčanov veľmi hneval najmä augustový Tatranský pohár, kde sa kouč vyjadril, že si hráči neuvedomujú jeho dôležitosť, resp. prestíž. Na poslednú chvíľu nasledovali korektúry v kabíne. Obrana sa posilnila o Kozáka či Ulrycha, ale zmätky sú stále badateľné. "Obrancovia musia fungovať v spolupráci s útočníkmi. Práve toto nám stagnuje. Jednoducho sa nachádzame vo fáze smoly, a to nám velí pracovať ešte tvrdšie," odhalil slabinu svojich zverencov 35-ročný šéf popradskej lavičky.

Prečítajte si aj

Na snímke asistent Róbert Petrovický počas tréningu.Zverencov Róberta Petrovického čaká ďalší kemp: Ktorých hráčov pozval?

Ako teda vylepšiť tzv. chémiu medzi hráčmi, aby to šliapalo? "V tomto prípade pomôže iba tvrdá robota, ktorú musíme do nich dostať. Konečne sme dali gól v početnej výhode, čo vnímam ako určitý signál k zlepšeniu," pokračoval v rozprávaní Štolc. Ten sa dostal do nevôle vlastných fanúšikov. Ročník je ešte len na začiatku, ale niektorí si už pýtajú jeho hlavu. "Kritika tu bude stále. Bez ohľadu na to, aký tréner bol predo mnou, alebo aký príde po mne. Takéto veci nesledujem a ani neriešim," jasne predostrel, čo si myslí.

Prečítajte si aj

Piačka trénuje s Levicami.Levický nováčik skúša bývalého útočníka Nitry

Liptáci a Nitrania po stretnutiach na ľade "líšok" hovorili, že odtiaľ sa budú nosiť body ťažko. Tretím do partie je už aj Poprad. "Uvidíme. Michalovce prežívajú eufóriu. Liga je dlhá a ťažko povedať, či to bude platiť aj o pár týždňov," dodal Štolc.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články