Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slováci do 17 rokov pokazili zápas s českým rivalom, ale tréner videl pozitíva

SKALICA - Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov prehrala v prvom z dvoch prípravných zápasov s českými rovesníkmi v Skalici 1:2 po predĺžení. Gól domácich zaznamenal Ľubomír Kupčo. Druhý vzájomný duel je na programe v utorok v Hodoníne.
Tréner slovenskej 17 na striedačke.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

SR 17 – ČR 17 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1)

Góly: 28. Kupčo (Demek) – 56. Jiříček (Brada, Púček), 63. Brabenec (Šatný). Rozhodovali: Müllner - J. Konc ml., Jedlička, vylúčení: 5:6, presilovky a oslabenia 0:0.

Pozrite si aj

Réway aktuálne hráva tretiu ligu v Dolnom Kubíne.VIDEO Martin Réway v drese Kladna ako si ho pamätáme!

Ján Lipiansky, tréner SR 17 (SZĽH): "Naskytla sa nám príležitosť hrať dva prípravné zápasy s tak kvalitným súperom ako je česká reprezentácia, čo sme radi využili. Chalani v posledných dňoch odohrali dva súťažné zápasy a dnes sme ich mohli vidieť aj na medzinárodnej úrovni, čo je veľmi pozitívne, keďže to znamená, že v krátkom slede odohrajú až štyri duely. V tomto zmysle je pre nás medzinárodná konfrontácia veľký prínos. Dnešný zápas nám ukázal silné i slabé stránky, ktoré si ešte s chalanmi rozoberieme na videu. Pozitívne je, že sme 55 minút viedli. Výborne zachytali obaja brankári, celkovo bol súboj veľmi vyrovnaný a vyhrať mohol ktorýkoľvek tím. Je škoda, že sme nakoniec nedotiahli zápas do víťazného konca. V istých fázach sme mali navrch, inokedy sa viac darilo súperovi. Som veľmi rád za túto konfrontáciu."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články