Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Lintner: Najlepší slovenský hokej pôjde vo vyššom objeme

BRATISLAVA - Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž bude okrem RTVS vysielať aj AMC Networks International na svojich staniciach Sport1 a Sport2. Zápasy Tipsport Ligy budú na televíznych obrazovkách v každom kole. Prvý odvysiela stanica Sport1 už v utorok 17. septembra o 18.30 h, fanúšikovia budú môcť vidieť duel Slovana Bratislava s Novými Zámkami. O tri dni neskôr, v piatok 20. septembra o 17.30 h bude nasledovať šláger kola medzi Banskou Bystricou a Košicami rovnako na stanici Sport1.
Tipsport liga sa rozrastie o dvoch účastníkov.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

"V uplynulej sezóne sme počas základnej časti Tipsport Ligy pravidelne vysielali len jeden televízny zápas v priebehu týždňa. Pre všetkých televíznych divákov je dobrou správou, že počet priamych prenosov sa výrazne znásobí. Najlepší slovenský hokej si fanúšikovia vychutnajú na obrazovkách ešte vo vyššom objeme, s tým že RTVS má právo prvého výberu, ktorý prevažne využije tradične v nedeľu a počas play off. Na Sport1 a Sport2 môžu fanúšikovia sledovať až o dva vybrané ligové zápasy v týždni viac, a to aj v strede týždňa, vždy v piatok a výnimočne aj nedeľu," uviedol v tlačovej správe Richard Lintner, riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej.

Prečítajte si aj

Žiar po góle proti Bystrici.VIDEO Pribudne k Stümpelovi ďalší majster sveta?

Okrem televíznych prenosov na RTVS, Sport1 a Sport2 môžu hokejoví fanúšikovia sledovať tipsportligové zápasy naživo aj na internete, súťaž "streamuje" Tipsport TV. Prenosy zo stretnutí sú dostupné pre registrovaných užívateľov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články