Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Lepší ako Fehérváry sú len dvaja hráči, mladému Slovákovi sa dostalo veľkej pocty

WASHINGTON - Zámorský odborník Tom Gulitti zverejnil zoznam najlepších mladých hráčov Washingtonu Capitals. Na treťom mieste sa umiestnil slovenský obranca Martin Fehérváry.
Na snímke Martin Fehérváry.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ten by mal podľa spomínaného novinára získať pevné miesto v NHL počas sezóny 2020/21. Hovorí sa však aj o tom, že nakuknúť do profiligy by mohol už v novom ročníku 2019/20, ktorý začne na farme Hersey Bears.

Prečítajte si aj

HC Slovan Bratislava Barys Astana.VIDEO Bývalý obranca Slovana Bratislava zabojuje na skúške o miesto v Extralige

"Myslím si, že má šancu hrať v NHL už v tejto sezóne. Je to skvelý korčuliar. Pracuje tvrdo na ľade i mimo neho. Je rozumný. Myslím si, že je skutočne blízko," povedal o Fehérvárym riaditeľ hráčskeho rozvoja Capitals Steve Richmond.

Prvé miesto v rebríčku mladíkov obsadil ruský brankár Ijľa Samsonov, ktorý by mal dostať šancu v NHL už v novom ročníku, druhý je jeho krajan Alexande Alexejev. Štvrté miesto získal kanadský útočník Connor McMichael a piate Brett Leason.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Zvolen hokej TL semifinále 1. zápas Nitra BBX Blackwater.Súčasný zoznam legionárov v slovenských tímoch Tipsport ligy: Kto ich už má sedem?
Zdieľajte:
Zdroj informácií: slovaknhl.sk

Diskusia

Podobné články