Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Finále Tatranského pohára odložili, hráčov Miškovca museli hospitalizovať

POPRAD - Organizátori 72. ročníka Tatranského pohára v Poprade museli odložiť nedeľné finále medzi hokejistami HK Dukla Ingema Michalovce a DVTK Jegesmedvék Miškovec. Dôvodom sú zdravotné problémy hráčov maďarského tímu.
DVTK Jegesmedvek Miškolc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ako uviedla oficiálna internetová stránka HK Poprad, verejnosť spozná víťaza Tatranského pohára 2019 až neskôr. Manažment DVTK Jegesmedvék Miškovec totiž v nedeľných skorých ranných hodinách informoval organizačný výbor turnaja o nepriaznivom zdravotnom stave svojho mužstva.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Zraz hokejistov SR pred Švajčiarskym pohárom.Samuel Buček strelil vo Fínsku rozhodujúci gól, potom sa pobil

"Počas noci začali hráči pociťovať zdravotné ťažkosti prejavujúce sa bolesťami brucha a poruchami trávenia, dôsledkom ktorých bola v niektorých prípadoch aj hospitalizácia v nemocnici. Presnú príčinu sa zatiaľ nepodarilo diagnostikovať. Klubový lekár a organizačný výbor turnaja zabezpečujú maximálnu súčinnosť tímu Miškovca a veria v skoré uzdravenie všetkých členov klubu," uvádza sa na webe popradského klubu.

V zmysle reglementu turnaja finálový duel odohrajú v náhradnom termíne. O presnom dátume budú organizátori informovať po dohode oboch klubov. Fanúšikovia so zakúpenou vstupenkou na finále môžu požiadať o kompenzáciu. Nie je to prvýkrát, čo sa Tatranský pohár nedokončil. V minulosti ho nedohrali najčastejšie z dôvodu nepriaznivého počasia.

Prečítajte si aj

Sheffield Steelers hraci.VIDEO Sheffield to na tímy z Tipsport ligy vie, po Poprade porazil ďalšieho súpera
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články